1390/12/20 شنبه

به نام خدا

مقدمه
افزایش ناپایداری و تهدید های زیست محیطی بشر را ناگزیر کرده است که برای استمرار حیات خویش چاره اندیشی کند . امروزه شیوه های متعددی برای رویارویی با بحرانهای محیط زیست  و بهبود وضعیت آن مطرح می شوند .بدیهی است رویکرد توسعه فرهنگ زیست محیطی با بهره گیری از ظرفیت سازمان های مردم نهاد زیست محیطی ( سمن ) رویکردی است کم هزینه ، فراگیر و با مقبولیت اجتماعی بالا که  می تواند بستری مناسب جهت حفاظت از محیط زیست کشور قلمداد شود.
از این رو دفتر آموزش و مشارکت مردمی سازمان حفاظت محیط زیست با هدف بهره برداری بهینه از ظرفیت سمن های محیط زیستی کشور جهت دانش افزایی و اشاعه فرهنگ زیست محیطی به آحاد جامعه ،  بانک اطلاعاتی سازمان های مردم نهاد محیط زیستی را در سطح ملی به تفکیک 31  استان کشور با مشخصات عنوان سمن ، نام مسئول ، مرجع ثبت ، محدوده جغرافیایی ، زمینه فعالیت تخصصی ، آدرس و تلفن تماس تهیه و این اطلاعات را تا پایان تابستان 1393 به روز نموده است .
امید است این مجموعه بتواند گامی موثر جهت تحقق اهداف آموزشی، ترویجی سازمان حفاظت محیط زیست تلقی شود.  
بدیهی است  از آنجا که هیچ توسعه و پیشرفتی بدون همکاری و تعامل میسر نمی باشد این دفتر از مجموعه سمن های محیط زیستی صمیمانه درخواست همکاری می نماید تا با ارائه پیشنهاد ها و تکمیل اطلاعات خود از طریق تماس با ادارات کل حفاظت محیط زیست استان های مربوطه ، سازمان را در مسیر به روز رسانی بانک اطلاعاتی یاری نمایند .


                                                       دفتر آموزش و مشارکت مردمی

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

کاربر گرامی :

برای مشاهده آمار سازمان های مردم نهاد در سال موردنظر خود 
اینجا کلیک کنید. 

لیست سازمان های مردم نهاد کشور به تفکیک استانها اینجا قابل مشاهده می باشد. 

آمار سازمان های مردم نهاد منحل شده بر اساس سال ، در این قسمت قابل مشاهده می باشد.


:: تمامی حقوق وب سایت متعلق به سازمان حفاظت محیط زیست می باشد ::