اخبار
فراخوان برگزاری دوره آموزشی نمونه برداری، آماده سازی و انجام آزمایشات فیزیکوشیمیایی

فراخوان برگزاری دوره آموزشی نمونه برداری، آماده سازی و انجام آزمایشات فیزیکوشیمیایی

 دوره آموزشی نمونه برداری، آماده سازی و انجام آزمایشات فیزیکوشیمیایی مرتبط با آلاینده های محیط زیست در نمونه های آب و پساب ( شیمی-1)را در صورت رسیدن به حد نصاب  به مدت 2 روز مطابق سرفصل ذیل در محل این دانشکده واقع در کرج – میدان استاندارد- ابتدای جاده شیخ آباد برگزار می کند.

به اطلاع می رساند به استناد شیوه نامه آزمایشگاه معتمد بند 7-2-1 شرایط عمومی صدور، تمدید و ارتقاء گواهینامه آزمایشگاه های معتمد مبنی بر لزوم آموزش و ارتقاء توانمندی پرسنل آزمایشگاه معتمد، دانشکده محیط زیست با نظارت و همکاری دفتر پایش فراگیر سازمان حفاظت محیط زیست  دوره آموزشی " نمونه برداری، آماده سازی و انجام آزمایشات فیزیکوشیمیایی مرتبط با آلاینده های محیط زیست در نمونه های آب و پساب " ( شیمی-1)را در صورت رسیدن به حد نصاب  به مدت 2 روز مطابق سرفصل ذیل در محل این دانشکده واقع در کرج میدان استاندارد- ابتدای جاده شیخ آباد برگزار می کند.

مباحث دوره:

  1. نمونه برداری از آب و پساب ،  نگهداری و انتقال آنها به آزمایشگاه
  2. معرفی روشهای آنالیز فیزیکوشیمیایی در نمونه های آب و پساب
  3. ارائه روش های آنالیز برای پارامترهای دما، شوری، هدایت الکتریکی، سختی کل، قلیائیت کل، کلراید، کلر آزاد، کلسیم، منیزیم، دبی، کدورت، سدیم، پتاسیم، pH,COD,BOD,TSS,TDS,DO,OIL  بصورت عملی
  4. معرفی تداخلات موجود در اندازه گیری پارامترهای فیزیکوشیمیایی و روش حذف این تداخلات
  5. محاسبه نهایی و گزارش نتایج

       - مدرس دوره: آقای دکتر مجید بغدادی

مدارک ثبت نام:

-تصویر شناسنامه یا کارت ملی                             - ثبت نام و پرداخت  آنلاین هزینه دوره از طریق سایت دانشکده

- داوطلبان برای شرکت در این دوره می بایست  به پرتال دانشکده محیط زیست به آدرس  http://coe.ac.ir  مراجعه نموده و در سامانه همایش ها در دوره آموزشی نمونه برداری، آماده سازی و انجام آزمایشات فیزیکوشیمیایی مرتبط با آلاینده های محیط زیست در نمونه های آب و پساب " ( شیمی1)ثبت نام کند.

- در صورت داشتن هرگونه سوال  با واحد آموزش های ضمن خدمت و آزاد به شماره تلفن 42781055-021 سرکار خانم مهندس میرطاهری در روزهای شنبه، دوشنبه و سه شنبه تماس  حاصل فرمایید .

-  پس از پایان دوره آزمون برگزار شده و در صورت موفقیت در آزمون و کسب نمره لازم  به شرکت کنندگان گواهینامه گذراندن دوره اعطا می شود. 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر