آیکون منو
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :

اخبار کارگروه

باز شدن قفل نوسازی اتوبوس‌ها / ادامه سیاست جایگزینی مینی‌بوس‌های فرسوده معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از باز شدن قفل نوسازی اتوبوس‌ها با تصمیم دولت خبر داد.
محسن پورسید آقایی صبح امروز در مراسم رونمایی از ناوگان جدید اتوبوسرانی پایتخت با بیان این‌که متاسفانه طی سال‌های اخیر مینی‌بوس از چرخه حمل و نقل حذف شده که این امری اشتباه بود، گفت: چرا که برخی خطوط به دلیل کمبود مسافر و فاصله کوتاه، کشش این‌که اتوبوس داشته باشند را ندارند و می‌توانیم برای این خطوط از مینی‌بوس استفاده کنیم.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با بیان این‌که خوشبختانه وزارت کشور در نوسازی مینی‌بوس‌ها یارانه را پرداخت کرد و پست بانک نیز کارهای بانکی آن را تقبل کرد، افزود: ان‌شاءالله سیاست جایگزینی مینی‌بوس‌های نو را تا ۸۰۰ دستگاه مینی‌بوس ادامه می‌دهیم.

وی با بیان این‌که نگران دودزا بودن این اتوبوس‌ها نیستیم؛ چرا که مجهز به فیلتر دوده هستند و این فیلترهای دوده ما را از عوارض خودروهای دیزلی نجات می‌دهند، افزود: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده در نظر داریم برای مابقی اتوبوس‌های فعلی از جمله بی آر تی‌ها نیز فیلتر دوده تهیه کنیم که البته ۱۰۰ عدد فیلتر دوده خریداری شده و تا قبل از مهرماه بر روی اتوبوس‌ها نصب می‌شود.

برای دریافت جزئیات خبر از اینجا کلیک کنید.

بيشتر