\
آیکون منو
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
 
امتیاز دهی
 
 

اخبار دفتر

 • کد خبر: cd56b50
 • آغاز بررسی‌ها در مورد تبعات نشت بنزین در رودخانه سوادکوه
 • 1397/7/10 سه‌شنبه2018-10-02T12:40:24+03:30.
 • مدیر کل اداره محیط زیست استان مازندران از آغاز بررسی‌ها در مورد تبعات نشت بنزین در رودخانه سوادکوه خبر داد.

  حسینعلی ابراهیمی مدیر کل اداره محیط زیست استان مازندران در گفتگو با خبرنگار حوزه محیط زیست گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با اشاره به ارسال برخی از فاکتورهای آلودگی نفتی سوادکوه به تهران اظهار داشت: برخی شهرستان‌ها برای برخی اقدامات یک استان معین دارند که نزدیک ترین استان به شهرستان سوادکوه، استان تهران بود، به همین دلیل فاکتورهای آلودگی زیست محیطی مازندران را برای انجام آزمایش به استان تهران ارسال کردیم.
  وی افزود: برای تشخیص عمق و حجم آلودگی خاک نیاز به بررسی بهتر و زمان بیشتر داریم که در حال انجام است.
  ابراهیمی گفت: تمام آلودگی‌های نفتی به طور حتم تبعات زیست محیطی به همراه دارد و این مورد نیز از این آلودگی‌ها مستثنی نیست و بررسی‌های اولیه انجام شده و برای بررسی‌های تکمیلی و نتایج نهایی نیازمند زمان هستیم.
  وی ادامه داد: برخی اقدامات از جمله پاک سازی خاک آلوده و جبران خسارت‌های وارده به محیط زیست پس از انتشار نتایج که در قانون پیش بینی شده است، صورت می‌گیرد.
  مدیر کل اداره محیط زیست استان مازندران تصریح کرد: شکایت از ارگان‌های دولتی ممنوع است و اعتراض محیط زیست نسبت به این موضوع باید در هیأت حل اختلاف استانداری مطرح شود و باید منتظر اعلام نتایج آنالیزها بمانیم تا بتوانیم مسائل حقوقی را مطرح کنیم.

   
  امتیاز دهی
   
   

  بيشتر
  نسخه قابل چاپ
  اخبار مرتبط