آیکون منو
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
 
امتیاز دهی
 
 

اخبار دفتر

برگزاری کارگاه آموزشی کودک، توسعه پایدار و آینده با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان     به مناسبت هفته ملی کودک، سازمان حفاظت محیط زیست با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، کارگاه آموزشی کودک، توسعه پایدار و آینده را برگزار می کند.

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی محیط زیست، مدیر کل دفتر آموزش محیط زیست با اعلام این مطلب گفت: هفته ملی کودک از تاریخ 14 تا 20 مهرماه سالجاری با شعار ملی "آینده را باید ساخت" در سراسر کشور برگزار می شود.

   وی افزود: به همین منظور دفتر آموزش محیط زیست سازمان حفاظت محیط زیست با همکاری مرکز آفرینش های فرهنگی-هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان،  کارگاه آموزشی "کودک، توسعه پایدار و آینده" را در روز شنبه 14 مهرماه از ساعت 14 الی 16 در سالن شماره یک کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در مرکز آفرینش های فرهنگی هنری به آدرس خیابان فاطمی، خیابان حجاب برگزار می کند.

   آرش یوسفی  ادامه داد: با توجه به اینکه امسال 15 مهرماه به عنوان روز کودک و محیط زیست نامگذاری شده است؛ دفتر آموزش محیط زیست سازمان حفاظت محیط زیست برنامه های متنوعی را در نظر گرفته است که متعاقباً اعلام خواهند شد.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر