\
آیکون منو
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
 
امتیاز دهی
 
 

اخبار دفتر

برگزاری کارگاه آموزشی کودک، توسعه پایدار و آینده با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان     به مناسبت هفته ملی کودک، سازمان حفاظت محیط زیست با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، کارگاه آموزشی کودک، توسعه پایدار و آینده را برگزار می کند.

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی محیط زیست، مدیر کل دفتر آموزش محیط زیست با اعلام این مطلب گفت: هفته ملی کودک از تاریخ 14 تا 20 مهرماه سالجاری با شعار ملی "آینده را باید ساخت" در سراسر کشور برگزار می شود.

   وی افزود: به همین منظور دفتر آموزش محیط زیست سازمان حفاظت محیط زیست با همکاری مرکز آفرینش های فرهنگی-هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان،  کارگاه آموزشی "کودک، توسعه پایدار و آینده" را در روز شنبه 14 مهرماه از ساعت 14 الی 16 در سالن شماره یک کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در مرکز آفرینش های فرهنگی هنری به آدرس خیابان فاطمی، خیابان حجاب برگزار می کند.

   آرش یوسفی  ادامه داد: با توجه به اینکه امسال 15 مهرماه به عنوان روز کودک و محیط زیست نامگذاری شده است؛ دفتر آموزش محیط زیست سازمان حفاظت محیط زیست برنامه های متنوعی را در نظر گرفته است که متعاقباً اعلام خواهند شد.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر