منو اشيا عمودي
صفحه اصلي
آمار و اطلاعات
آموزش
آموزش و پژوهش
اخبار
اخبار مهم استانها
اینفوگرافی
بنر
پروژه های بین المللی
پیوند ها
تویتر
جستجو
جوابیه
خبر تکی
راهنمای استفاده از پورتال
شبکه اجتماعی
عضویت در خبرنامه
عکس
عکس تکی
فراخوان و اطلاعیه ها
فیلم های استانی
کتاب و انتشارات
کلیپ
کنترل و پایش محیط زیست
گزارش تحلیلی مدیران
لینک ها
متون عمومی
محیط زیست انسانی
محیط زیست در آیینه رسانه
محیط زیست دریایی
معاونت توسعه مدیریت حقوقی و امور مجلس
معاونت محیط طبیعی و تنوع زیستی
مقالات
منو
موضوعات برگزیده
نظر خواهی
ورود
اخبار مهم استانها
 • کد خبر: 1c03576
 • اولین دوره اعطای جایزه یونسکو-ژاپن در زمینه آموزش برای توسعه پایدار
  مدیر کل دفتر آموزش و مشارکت های مردمی سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به برگزاری اولین دوره اعطای جایزه ملی یونسکو- ژاپن را در زمینه آموزش برای توسعه پایدار گفت: این جایزه با هدف تقدیر از فعالیت های شاخص افراد حقیقی در سازمان ها و دیگر نهادهای درگیر در حوزه آموزش برای توسعه پایدار اهدا می شود.
 • 1394/6/18 چهارشنبه2015-09-09T15:27:11+04:30.
 • به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست (پام)، محمد درویش افزود: به 3 نفر از برگزیدگان طر ح های ارسالی به دبیرخانه  مبلغ 000/50 دلار اعطا به عنوان جایزه می شود.


  وی در خصوص معیار های
  در نظر گرفته شده برای  ارسال طرح ها به دبیرخانه گفت: طرح ها می بایست بتواند جهت دستیابی به عدالت و صلح وتوسعه پایدار در فرد و جامعه تغییر ایجاد کند و جنبه های اجتماعی- اقتصادی و زیست محیطی در طرح در نظر گرفته شده باشند.


  همچنین از نوآوری برخوردار و دارای اثربخشی بالا به نسبت هزینه های انجام شده باشد و می بایست  به بیش از یک حوزه عمل اولویت دار برنامه عمل جهانی از جمله توسعه سیاست ها در زمینه آموزش برای توسعه پایدار، تغییر محیط های یادگیری و یاددهی، تقویت استعدادهای آموزشیاران و مربیان، تقویت و بسیج جوانان در تسریع راه حل های پایدار در سطح ملی کمک کرده باشد.

  درویش یاد آور شد: علاقمندان با همراه داشتن فرم معرفی تکمیل شده، سوابق آموزشی و پژوهشی مؤسسات و نهادهای مربوطه،   ارایه گزارش کوتاهی در خصوص ارتباط طرح با اهداف جایزه،  اسناد اطلاعاتی کمکی جهت معرفی بهتر طرح نظیر عکس، بروشور،  مدارک زیر می توانند در این فراخوان شرکت کنند.


   
  امتیاز دهی
   
   

  نسخه قابل چاپ
  بيشتر