منو اشيا عمودي
صفحه اصلي
آمار و اطلاعات
آموزش
آموزش و پژوهش
اخبار
اخبار مهم استانها
اینفوگرافی
بنر
پروژه های بین المللی
پیوند ها
تویتر
جستجو
جوابیه
خبر تکی
راهنمای استفاده از پورتال
شبکه اجتماعی
عضویت در خبرنامه
عکس
عکس تکی
فراخوان و اطلاعیه ها
فیلم های استانی
کتاب و انتشارات
کلیپ
کنترل و پایش محیط زیست
گزارش تحلیلی مدیران
لینک ها
متون عمومی
محیط زیست انسانی
محیط زیست در آیینه رسانه
محیط زیست دریایی
معاونت توسعه مدیریت حقوقی و امور مجلس
معاونت محیط طبیعی و تنوع زیستی
مقالات
منو
موضوعات برگزیده
نظر خواهی
ورود
 • کد خبر: f7143ca
 • تقدیر ابتکار از برنده مدال نقره المپیاد جهانی زیست شناسی
  کیان نجیمی فرزند یکی از کارکنان محیط زیست و برنده مدال نقره المپیاد جهانی زیست شناسی عصر امروز با معصومه ابتکار معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در محل سازمان حفاظت محیط زیست دیدار کرد.
 • 1395/5/13 چهارشنبه2016-08-03T16:08:04+04:30.
 • به گزارش پایگاه اطلاع رسانی محیط زیست (پام)، ابتکار در این دیدار با تبریک موفقیت کیان نجیمی به وی و خانواده اش، گفت: با توجه به قرابت رشته زیست شناسی با حوزه محیط زیست، این افتخار و افزایش توان علمی و فنی، تخصصی جوانان کشور در رشته های مرتبط، نوید بخش افزایش توانمندی علمی و تخصصی دستگاه های مرتبطی همچون سازمان حفاظت محیط زیست در آینده است.
   

  وی ابراز امیدواری کرد: نجیمی با ادامه تحصیل در رشته مورد علاقه خود، در آینده بتواند خدمات شایسته ای را به کشور ارائه دهد.

  علیرضا نجیمی پدر کیان نجیمی نیز با شرح برخی از سختی های سفر کاروان المپیاد زیست شناسی ایران، خواستار حمایت بیشتر دولت و باشگاه دانش پژوهان جوان از جوانان نخبه کشور شد.

  وی با اشاره به سخنان اخیر معاون اول رئیس جمهور که گفته بود "پشتوانه توسعه کشور، توسعه علمی است"، اظهار کرد: موفقیت کشور در گرو ایجاد شرایط مناسب و حمایت از سرمایه نخبگی است.

  گفتنی است، کیان نجیمی فرزند علیرضا نجیمی مشاور معاون محیط طبیعی و تنوع زیستی سازمان حفاظت محیط زیست و یکی از چهار دانش آموزان ایرانی اعزام شده به بیست و هفتمین دوره المپیاد جهانی زیست شناسی است که موفق به کسب مدال نقره المپیاد جهانی زیست شناسی شد. نجیمی پیش از این در سال 94 مدال طلای کشوری زیست شناسی را از آن خود کرده بود.

  این دوره از المپیاد جهانی زیست شناسی در روزهای ۲۷ تیرماه تا سوم مردادماه امسال با حضور 250 نخبه از 70 کشور جهان در شهر هانوی ویتنام برگزار شد.


   
  امتیاز دهی
   
   

  نسخه قابل چاپ
  بيشتر