آخرین اخبار

برنامه شاد برای مربیان و سوادآموزان نهضت در چهارمحال و بختیاری، محیط‌زیستی می‌شود

برنامه شاد برای مربیان و سوادآموزان نهضت در چهارمحال و بختیاری، محیط‌زیستی می‌شود

حفاظت محیط‌زیست استان با همکاری معاونت سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش استان، محتوای آموزشی محیط‌زیستی را برای مربیان و سواد آموزان، روی سامانه شاد بارگزاری می‌کند.
به گزارش روابط عمومی حفاظت محیط‌ زیست چهارمحال و بختیاری، به منظور اجرایی نمودن تفاهم نامه فی‌ما‌بین سازمان حفاظت محیط‌زیست و وزارت آموزش و پرورش برای ارایه آموزش‌های محیط‌زیستی به سواد آموزان و مربیان سواد آموزی، نشستی با حضور معاون و رییس سواد آموزی و کارشناسان آموزش حفاظت محیط زیست در اداره کل آموزش و پرورش استان برگزار شد.

در این نشست با اشاره به شرایط موجود و همه‌گیری بیماری کرونا و لزوم استمرار آموزش‌های محیط‌زیستی به منظور کسب نتیجه لازم، بر ادامه آموزش‌‌ها به صورت مجازی در شبکه‌های مجازی تأکید شد و تهیه محتوای آموزشی محیط‌زیستی، برای مربیان و سواد آموزان و بارگزاری آن بر روی سامانه شاد، آغاز خواهد شد.

در سنوات گذشته این اداره کل، آموزش‌های محیط‌زیستی برای 1000 نفر از مدیران، مربیان و سوادآموزان استان را به صورت حضوری برگزار کرده است. همچنین این اداره کل در تولید محتواهای محیط‌زیستی با عنوان"نهضت سبزآموزی" با معاونت سوادآموزی استان همکاری داشته است.
 
نسخه قابل چاپ
بيشتر
سال ۱۳۹۹ سال جهش تولید