آخرین اخبار

کشف محموله قاچاق شبانه چوب بلوط و ذغال در کهگیلویه وبویراحمد

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان گفت: پس از 2 شب گشت مداوم و کنترل منطقه در ساعت 3 بامداد یک محموله سنگین چوب بلوط و ذغال کشف و ضبط شد.

به گزارش اداره روابط عمومی حفاظت محیط زیست کهگیلویه وبویراحمد،مدیرکل حفاظت محیط زیست استان صبح سومین روز از خرداد 99 گفت: برای  مقابله با افراد سودجو طرح برخورد با قاچاقچيان منابع ملی در مناطق تحت مدیریت به شدت در دستور کار قرار گرفته است .

براساس این گزارش سید اسدالله هاشمی که خود هر 2 شب مامورین یگان حفاظت
را همراهی می کرد افزود:
پس از 2 شب گشت مداوم و رصد شبانه منطقه در ساعت 3 بامداد یک محموله سنگین شامل چوب بلوط و چندین گونی ذغال از یک خودروی وانت کشف و ضبط شد.

وی با اشاره به توقیف یک دستگاه وانت حامل چوب بلوط گفت : ضمن هماهنگی و همکاری خوب دستگاه قضا ، کارگاه تولید ذغال در یکی از شهرک های صنعتی شهرستان بویراحمد ، که این محموله برای آنجا بارگیری می شد، شناسایی و پلمپ شد .

هاشمی با اشاره به معرفي متهمین به مراجع قضائي به افراد سودجو و قاچاقچيان منابع ملی هشدار داد: یگان حفاظت محیط زیست برای حفاظت از منابع ملي قاطعانه با اينگونه جرايم برخورد خواهد کرد.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان از مردم و دوستداران طبیعت خواست در صورت مشاهده قاچاق چوب و هرگونه فرآورده‌های جنگلی و مرتعی توسط افرادسود جو در مناطق حفاظت شده مراتب را به شماره تلفن07433334442  اطلاع دهند.
 
نسخه قابل چاپ
بيشتر
سال ۱۳۹۹  سال جهش تولید