آخرین اخبار

معدن «سنگ سبز» توچال فعالیتی ندارد

در پی اظهارات رئیس کمیته محیط زیست شورای شهر تهران مبنی بر فعالیت مجدد معدن «سنگ سبز» در ارتفاعات جنوبی منطقه کوهستانی توچال، رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان تهران گفت که هیچ‌گونه فعالیت و آثاری دال بر فعالیت در این معدن وجود ندارد. در پی اظهارات رئیس کمیته محیط زیست شورای شهر تهران مبنی بر فعالیت مجدد معدن «سنگ سبز» در ارتفاعات جنوبی منطقه کوهستانی توچال، رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان تهران گفت که هیچ‌گونه فعالیت و آثاری دال بر فعالیت در این معدن وجود ندارد.

«مسعود زندی» در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به بازدید روز گذشته (30 بهمن ماه) تیم اداره حفاظت محیط زیست شهرستان تهران از معدن «سنگ سبز» در منطقه 2 شهر تهران، افزود: هیچ‌گونه فعالیت و آثار فعالیتی در این معدن دیده نشده‌ است؛ اما برای اطمینان بیشتر در هفته‌های آتی نیز این معدن را پایش و بررسی آن‌ را در برنامه‌های خود قرار می‌دهیم.

وی ادامه داد: شاید اخباری درباره فعالیت این معدن به رییس کمیته محیط زیست شورای شهر تهران  رسیده بوده‌ ؛ اما بر اساس بازدید و بررسی‌هایی که همکاران ما انجام داده‌اند این خبر را تایید نمی‌کنیم.

زندی در پایان گفت:  اگر معدنی که به هر دلیلی جلوی فعالیتش گرفته شده‌ بخواهد فعالیت خود را مجدد آغاز کند باید نخست از سازمان حفاظت محیط زیست استعلام بگیرد.

آرش حسینی میلانی- رییس کمیته محیط زیست شورای شهر تهران روز سه‌شنبه در یکصدونودونهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در تذکری به شهرداری منطقه ۲ تهران به فعالیت یک معدن در ارتفاعات توچال جنوبی اشاره کرد. درپی این خبر اداره حفاظت محیط زیست شهرستان تهران روز چهارشنبه گروهی را برای بازدید از این معدن به محل اعزام کرد.

نسخه قابل چاپ
بيشتر
سال ۱۳۹۹  سال جهش تولید