\
آیکون منو
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
 
امتیاز دهی
 
 

اخبار محیط زیست
 • کد خبر: b31b9a9
 • گرامیداشت روز کودک و محیط زیست در سراسر استان قزوین
  به مناسبت هفته کودک و بویژه روز کودک و محیط زیست برنامه های متنوعی در مدارس و مهدهای کودک سراسر استان قزوین برگزار شد.
 • 1397/7/16 دوشنبه2018-10-08T15:50:25+03:30.
 • به گزارش اداره روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان قزوین، حسن پسندیده در این باره اظهار داشت: هفته ملی کودک که از 14 تا 20 مهرماه سال جاری و  با شعار "آینده را باید ساخت" در سراسر کشور پاس داشته می شود و در طول این ایام مراسم ها و برنامه های مختلفی در حال برگزاری است که با توجه به نامگذاری 16 مهر ماه به عنوان روز ملی کودک و محیط زیست این اداره کل نیز فعالیت های مختلفی در سراسر استان اجرا می کند.
  مدیر کل حفاظت محیط زیست استان قزوین گفت در طول این هفته برنامه های متنوعی در مهدهای کودک و مدارس در حال اجراست که آموزش و فرهنگ سازی مفاهیم محیط زیستی به زبان کودکانه و در قالب نمایش و تئاتر و موسیقی از جمله آنهاست.
  حسن پسندیده در ادامه ابراز داشت: کارشناسان اداره کل حفاظت محیط زیست به همراه تشکل های مردم نهاد استان قزوین با حضور در مدارس و مهدهای کودک مفاهمی چون تفکیک پسماند از مبدأ، صرف جویی در مصرف انرژی و آب، حمایت و حفاظت از گونه های جانوری و گیاهی و پاکیزه نگهداشتن محیط زندگی را  به زبان کودکی برای کودکان بیان کردند.
  پسندیده در پایان گفت: بازدید رایگان از موزه تنوع زیستی شهر محمدیه در طول هفته جاری، اجرای تئاتر و موسیقی و برنامه های طنز، برگزاری مسابقه نقاشی، شعر و سرود و اهدای جوایز به کودکان از جمله برنامه های این اداره کل به مناسبت هفته کودک و روز کودک و محیط زیست است.

   
  امتیاز دهی
   
   

  بيشتر