\
آیکون منو
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
 
امتیاز دهی
 
 

 • کد خبر: 553abbe
 • کشف محموله بزرگ قاچاق پرندگان شکاری در لرستان
  مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان از کشف محموله بزرگ قاچاق پرندگان شکاری در شهرستان خرم آباد خبر داد.
 • 1397/7/15 يكشنبه2018-10-07T12:01:02+03:30.
 • به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان، مهرداد فتحی بیرانوند مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان از کشف یک محموله بزرگ قاچاق از پرندگان شکاری در پلیس راه کمالوند خرم آباد خبر داد و گفت: بنا بر گزارش همیاران و دوستداران محیط زیست و با هوشیاری مامورین اجرایی محیط زیست شهرستان خرم آباد و نیز  همکاری پلیس راهور و پلیس آگاهی استان یک محموله از پرندگان شکاری قاچاق در محل پلیس راه آیت ا.. کمالوند شهرستان خرم آباد توقیف و ضبط شد.

  مهرداد فتحی بیرانوند افزود: در پی این عملیات متخلفین و قاچاقچیان دستگیر و پس از تشکیل پرونده و صورتجلسه تخلف برای انجام مراحل قضایی به مراجع ذیصلاح معرفی گردیده و همچنین پرندگان کشف و ضبط شده جهت تیمار و بررسی وضعیت آنها به مرکز قرنطینه وتیمار حیات وحش کلدر انتقال یافتند.

  وی اظهار داشت: این محموله بزرگ پرندگان شکاری با ارزش میلیاردها ریال  از خانواده شاهین سانان  بوده  که متخلفین قصد انتقال آنها را از استان خوزستان به استانهای شمالی کشور داشتند.  

  مدیر کل حفاظت محیط زیست استان لرستان  از همکاری همیاران و طبیعت دوستان و همچنین تلاش مجدانه پلیس راهور و پلیس آگاهی استان  در کشف و ضبط  این محموله تشکر و اظهار امیدواری کرد: با همکاری دستگاههای امنیتی و قضایی و عموم دوستداران محیط زیست، شاهد کاهش زنده گیری و قاچاق این پرندگان با ارزش و در خطر انقراض باشیم .  


   
  امتیاز دهی
   
   

  بيشتر
  نسخه قابل چاپ