آیکون منو
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
 
امتیاز دهی
 
 

اخبار مهم استان ها
 • کد خبر: 62ce130
 • تاریخ: 1391/2/5 سه‌شنبه-2012-04-24T11:21:12+04:30
 • لوح یادبود مرحوم کامبیز بهرام سلطانی در میانکاله رونمایی شد
  به دنبال برگزاری مراسمی با حضور معاون محیط طبیعی و تنوع زیستی سازمان حفاظت محیط زیست لوح یاد بود مهندس کامبیز بهرام سلطانی محقق و پژهشگر برجسته محیط زیست کشور در میانکاله رونمایی شد.
   
   
   

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان محیط زیست (پام)دکتر اصغر محمدی فاضل معاون محیط طبیعی و تنوع زیستی سازمان در این مراسم با ابلاغ مراتب تسلیت معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست به خانواده مرحوم 'بهرام سلطانی' از او به عنوان محقق و پژوهشگری برجسته یاد کرد و گفت: مرحوم بهرام سلطانی از دوستداران و دلسوزان محیط زیست کشور بود که برای نام و نان حرف نمیزد و نقد منصفانه و تلخ را به چاپلوسی ترجیح میداد.
   
  مهندس محمودی راد مدیرکل محیط زیست استان مازندران نیز در این مراسم گفت:بهرام سلطانی یک پژوهشگر حرفه‌ای بود که هرگز بازنشسته نشد و در پای دانایی‌اش، حاضر به ذبح هیچ مصلحتی در خلاف مصالح طبیعت ایران نشد.
   
  گفتنی است مرحوم کامبیز بهرام سلطانی، در باره اکوسیستم تالاب بین المللی میانکاله تحقیقات مختلفی را انجام داده و ارزشهای تالاب بین المللی میانکاله را به مجامع محیط زیست ایران و دنیا شناسانده است. به مناسبت بزرگداشت این دوستدار محیط زیست لوح یاد بودی در ساختمان محیط بانی میانکاله رونمایی شد./

   
  امتیاز دهی
   
   

  بيشتر
  نسخه قابل چاپ