آیکون منو
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
 
امتیاز دهی
 
 

محیط زیست در آیینه رسانه ها
 • کد خبر: d9d03ef
 • تاریخ: 1392/8/13 دوشنبه-2013-11-04T16:20:10+03:30
 • اقدام نمادین دو قهرمان با شعار پایداری حیات وحش دریای مازندران
  الهام السادات اصغری با شنا کردن مسیر 10 کیلومتری تالاب میانکاله را طی کرده و مشعل را در بندر ترکمن تحویل دانیال توحیدی می دهد تا وی با طی مسیر 1000 کیلومتری ساحل خزر مشعل را به قهرمانان سایر کشورهای حاشیه خزر تحویل دهد.
  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست(پام)، منصوری نماینده جمعیت دیده بان میانکاله و از فعالین محیط زیستی کشور در مراسم بزرگداشت دهمین سالگرد امضای کنوانسیون تهران که پیش از ظهر امروز دوشنبه 13 آبان در سازمان حفاظت محیط زیست برگزار شد، گفت: حفظ محیط زیست، مدیریت تالاب ها و پناهگاه های حیات وحش بدون مشارکت مردمی و همکاری تشکل های غیر دولتی غیرممکن است.
  منصوری ادامه داد: جمعیت دیده بان میانکاله با توجه به اصل مهم مشارکت های مردمی در امور زیست محیطی و با همکاری دو نفر از قهرمانان ورزشی کشور در نظر دارد علاوه بر اجرای برنامه های آموزشی در حاشیه دریای خزر، مراسم حمل مشعل نمادین پایداری حیات وحش دریای مازندران را آغاز نماید.
  به گفته منصوری: الهام السادات اصغری با شنا کردن مسیر 10 کیلومتری تالاب میانکاله را طی کرده و مشعل را در بندر ترکمن تحویل دانیال توحیدی می دهد تا وی با طی مسیر 1000 کیلومتری ساحل خزر مشعل را به قهرمانان سایر کشورهای حاشیه خزر تحویل دهد.
  منصوری افزود: الهام السادات اصغری اولین بانوی شناگر آب های آزاد کشورهای اسلامی و دانیال توحیدی قهرمان ملی پوش با همکاری هم نماد را در حاشیه خزر حمل و سپس آن را به ورزشکاران و قهرمانان سایر کشورهای حاشیه خزر جهت حمل در کشورهای خود تحویل می دهند و این نماد سال آینده به ایران بازگشته و در مراسم یازدهمین سالگرد امضای کنوانسیون تهران به دبیرخانه کنوانسیون تحویل داده می شود.
   
   

   
  امتیاز دهی
   
   

  بيشتر
  نسخه قابل چاپ