اخبار مهم

.

تفاهم نامه همکاری محیط زیست و کتابخانه های عمومی کردستان منعقد شد

در راستای استفاده از ظرفیت دانش افزایی، توان برنامه ریزی و پایگاه مردمی کتابخانه های عمومی کردستان و به منظور تعامل فیمابین، تفاهم نامه همکاری میان اداره کل حفاظت محیط زیست و کتابخانه های عمومی کردستان منعقد شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست کردستان، مدیر کل حفاظت محیط زیست کردستان با اعلام این خبر گفت: این تفاهم نامه به منظور ایجاد بستر مناسب یرای همفکری و همکاری های آموزشی، ترویجی فیمابین و اشاعه و ارتقاء فرهنگ زیست محیطی از طریق کتاب وکتابخوانی منعقد شد.
فریبا رضائی افزود : در این تفاهم نامه، بر تعامل، همکاری و استفاده از ظرفیتها و امکانات مشترک طرفین در جهت دانش افزایی عمومی به منظور ترویج فرهنگ و سواد محیط زیستی در میان مراجعین به کتابخانه ها و اجرای برنامه های آموزشی تاکید شده است.
رضائی تصریح کرد: افزایش سطح مشارکت اجتماعی کتاب داران و مراجعین کتابخانه های عمومی استان در انجام طرح ها و برنامه های محیط زیستی، ارتقای دانش و آگاهی های زیست محیطی آحاد جامعه، برگزاری نشست های تخصصی، مشارکت در اجرای برنامه های فرهنگی در کتابخانه های عمومی استان نظیر مسابقات کتابخوانی و برگزاری نمایشگاه های کتاب با موضوع محیط زیست و اجرای برنامه های آموزشی مشترک از مفاد تفاهم نامه مذکور است.  


 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر
تولید ملی و حمایت از کالای ایرانی