اخبار مهم

تفاهم نامه همکاری محیط زیست و کتابخانه های عمومی کردستان منعقد شد

در راستای استفاده از ظرفیت دانش افزایی، توان برنامه ریزی و پایگاه مردمی کتابخانه های عمومی کردستان و به منظور تعامل فیمابین، تفاهم نامه همکاری میان اداره کل حفاظت محیط زیست و کتابخانه های عمومی کردستان منعقد شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست کردستان، مدیر کل حفاظت محیط زیست کردستان با اعلام این خبر گفت: این تفاهم نامه به منظور ایجاد بستر مناسب یرای همفکری و همکاری های آموزشی، ترویجی فیمابین و اشاعه و ارتقاء فرهنگ زیست محیطی از طریق کتاب وکتابخوانی منعقد شد.
فریبا رضائی افزود : در این تفاهم نامه، بر تعامل، همکاری و استفاده از ظرفیتها و امکانات مشترک طرفین در جهت دانش افزایی عمومی به منظور ترویج فرهنگ و سواد محیط زیستی در میان مراجعین به کتابخانه ها و اجرای برنامه های آموزشی تاکید شده است.
رضائی تصریح کرد: افزایش سطح مشارکت اجتماعی کتاب داران و مراجعین کتابخانه های عمومی استان در انجام طرح ها و برنامه های محیط زیستی، ارتقای دانش و آگاهی های زیست محیطی آحاد جامعه، برگزاری نشست های تخصصی، مشارکت در اجرای برنامه های فرهنگی در کتابخانه های عمومی استان نظیر مسابقات کتابخوانی و برگزاری نمایشگاه های کتاب با موضوع محیط زیست و اجرای برنامه های آموزشی مشترک از مفاد تفاهم نامه مذکور است.  


 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
سال 1398  سال رونق تولید