آخرین اخبار

فراخوان ایده پردازی پسماندهای صنعتی در همدان

معاون نظارت و پایش اداره کل حفاظت محیط زیست استان همدان از انتشار فراخوان ایده پردازی در خصوص مدیریت پسماندهای صنعتی همدان خبر داد و گفت: ایده شو پسماندهای صنعتی مهر ماه در همدان برگزار می شود.
 

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان همدان، رضا عبدالهی بیان کرد: رویکرد ویژه این ایده شو به صنایع مستقر در شهرک های صنعتی بوده و محورهای ایده پردازی شامل راهکارهای کاهش حداکثری پسماند در صنایع، تفکیک و بازیافت حداکثری پسماندهای صنعتی و ویژه در مبدا، ایجاد ارزش افزوده از پسماند در صنایع مختلف و روش های دفع پایدار پسماند صنعتی و ویژه است.

وی با بیان اینکه جوایز ارزنده ای به ایده های برگزیده اهدا می شود افزود: آخرین مهلت ثبت نام در این ایده شو یکشنبه 14/7/ 98 بوده و علاقه مندان می توانند از طریق وبسایت www.barazeh.ir اقدام نمایند.

عبدالهی اظهار کرد: زمان برگزاری رویداد یکشنبه 21/7/98 ساعت 9 صبح در اداره کل حفاظت محیط زیست استان همدان می باشد و مدیریت توسعه فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی همدان، فن بازار منطقه ای همدان، اداره کل حفاظت محیط زیست و شرکت شهرک های صنعتی استان همدان در برگزاری آن مشارکت دارند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با دبیرخانه رویداد در مرکز خدمات فناوری و کسب و کار شرکت برازه با شماره 08138265143 و 08134481568 و 09184442904 تماس بگیرید.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر
نسخه قابل چاپ
سال 1398  سال رونق تولید