اخبار دفتر

.

تحول سازمانی، الزامات و چالش ها موضوع چهل و یکمین برنامه زنگ آموزش کارکنان سازمان

برنامه چهل و یکمین زنگ آموزش کارکنان سازمان حفاظت محیط زیست با اختصاص به موضوع تحول سازمانی، الزامات و چالش ها، روز دوشنبه 17 تیرماه از ساعت 9 در سالن همایش های بین المللی سازمان حفاظت محیط زیست برگزار می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی محیط زیست، رییس مرکز آموزش محیط زیست و تربیت محیط بان در این خصوص گفت: در این برنامه آموزشی، سرهنگ علی هاشمی، معاون اجرایی پلیس پیشگیری ناجا، مبحث "تحول سازمانی، الزامات و چالش ها" را تشریح می کند.

آرش یوسفی با اشاره به این که تحول سازمانی فرآیندی درونی بوده و زیربنای هر تغییر مثبتی تلقی می شود، گفت: برای دستیابی به تحول سازمانی نیازمند ترسیم تصویري مطلوب از آینده هستیم و باید به جنبه‌هاي انسانی و اجتماعی آن که همان فرهنگ سازمانی است و نقش بسزایی در تحقق تحول سازمانی دارد توجه ویژه ای کنیم.

وی تصریح کرد: با توجه به گذشت حدود نیم قرن از تشکیل سازمان حفاظت محیط زیست و ضرورت انجام تحولات بنیادین محیط زیستی، لزوم تغییرات درونی برای مواجهه و حل مسائل پیش روی سازمان، به شدت احساس شده و ناگزیریم تا برای جلوگیری از ایجاد حس رخوت و عقب ماندگی از اتفاقات پیش روی محیط زیست، به تحول سازمانی بیندیشیم و به آن عمل کنیم.

شرکت برای عموم در این برنامه از زنگ آموزش آزاد است.

بيشتر