آیکون منو
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
 
امتیاز دهی
 
 

 • کد خبر: 0af8316
 • اشتغال نباید به محیط‌زیست آسیب بزند/ ضرورت استفاده از ظرفیت‌های هرمزگان در جهت اقتصاد سبز
  معاون انسانی سازمان حفاظت از محیط زیست کشور گفت: نباید به بهانه اشتغال و تولید به محیط زیست آسیب وارد شود.
 • 1397/9/15 پنجشنبه2018-12-06T14:59:42+03:30.
 • به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، محمدمسعود تجریشی ظهر امروز در آئین تودیع و معارفه مدیران‌کل محیط‌زیست هرمزگان اظهارداشت: نباید اشتغال و تولید سبب شود بخشی از جامعه آسیب ببینند و یا به محیط‌زیست صدمه وارد کند.

  ‎وی ادامه داد: استان هرمزگان با دارا بودن نوار ساحلی، جنگل‌های حرا، خورها، تالاب‌ها و جزایر، از سرمایه‌های گرانبهای زیست محیطی برخوردار است.

  ‎ معاون انسانی سازمان محیط‌زیست کشور تاکیدکرد: از مدیرکل جدید اداره کل حفاظت از محیط زیست می خواهیم از این سرمایه ها در جهت گره زدن صنعت و محیط زیست بهره ببرد.

  ‎ تجریشی تصریح‌کرد: باید با کمک ظرفیت‌ها و سرمایه‌های خدادادی در جهت رسیدن به اقتصاد قوی بر پایه اقتصاد سبز و محیط‌زیستی گام برداشته شود.

  ‎وی به کمبود منابع در کشور اشاره‌کرد و گفت: امیداست با کمک استانداری و معاونین اجرایی، و با تکیه بر هنر مدیریتی، شاهد اشتغال پایدار بر مبنای اقتصاد سبز و دوستدار محیط زیست در این استان باشیم.

  ‎معاون انسانی سازمان محیط‌زیست کشور ادامه داد: این اشتغال باید به‌گونه‌ای باشد که در آن، تمامی جوانب اقتصادی و محیط‌زیستی دیده شود و به‌عنوان الگوی مناسبی برای سایر استان‌ها قابل عرضه باشد.

  گفتنی است، در این آئین، حبیب مسیحی تازیانی به‌عنوان مدیرکل جدید اداره‌کل حفاظت از محیط زیست استان هرمزگان منصوب و از زحمات ۱۰ ساله مجید وفادار مدیرکل سابق تقدیر به‌عمل آمد.

   
  امتیاز دهی
   
   

  نظر شما
  نام
  پست الكترونيک
  وب سایت
  متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
  نظر
  بيشتر
  نسخه قابل چاپ