آیکون منو
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
 
امتیاز دهی
 
 

اخبار مهم استانها
 • کد خبر: 1404349
 • محیط زیست طالقان پاکسازی شد
  به منظور فرهنگ سازی در بین اقشار جامعه برنامه پاکسازی مناطق به همت اداره محیط زیست طالقان وبا کمک جوامع محلی و دوستداران محیط زیست انجام شد.
 • 1397/2/24 دوشنبه2018-05-14T10:11:15+04:30.
 • به گزارش پام به نقل از  اداره کل حفاظت محيط زيست استان البرز ،  حشمت اله كشيري رييس اداره حفاظت محيط زيست شهرستان طالقان با اعلام اين خبر گفت: در راستاي هماهنگي هاي بعمل آمده و فراخوان صورت گرفته  بيش از 150 نفر از تشكلهاي غيردولتي رفتگران طبيعت استان تهران ، همراز زمين و دوستداران محيط زيست طالقان ( دشتبان ) و با همكاري شهرداري و اداره حفاظت محيط زيست شهرستان طالقان در برنامه پاكسازي حضور يافتند و بعد از جمع آوري ، زباله هاي توليدي به مراكز مجاز انتقال يافت . 
  كشيري در ادامه افزود برنامه پاكسازي شهرستان طالقان بصورت منظم و با همكاري تشكلهاي غيردولتي ، شهرداري ،  محيط زيست و اداره آموزش و پرورش برگزار ميشود و در ماه جاري 3 نوبت   مسير و نقاط حساس گردشگر پذير از وجود زباله ها پاكسازي شد .
  پاكسازي اراضی روستای سفچخانی تا پل گوران با همکاری دانش آموزان طالقان
  در برنامه دیگری  اراضی مسیر جاده سفچخانی تا پل گوران با همکاری دانش آموزان مدرسه شهید ابوطالبی و سفیران طبیعت ،فرهنگیان باز نشسته ،خیرین مدرسه ساز و اداره محیط زیست از وجود زباله پاکسازی شد.  
  بنا بر این گزارش ؛در این برنامه ابتدا رحمانی خیر مدرسه ساز شهرستان طالقان ضمن سخنرانی به نقش دانش آموزان به حفظ محیط زیست و اهمیت آموزش در مدارس به نکات مهمی اشاره داشت  و آمادگی خیرین مدرسه ساز را به جهت پاکسازی مناطق مختلف را اعلام کرد
  اعضای حاضر  مسیر مدرسه  شهید ابوطالبی تا پل گوران را از وجود زباله ها پاکسازی و زباله های جمع آوری وپس از آن به مراکز مجاز انتقال داده شد.
  رییس اداره حفاظت محیط زیست طالقان  اظهار اميدواري کرد كه با  آموزش وفرهنگسازي هاي صورت گرفته شاهد پراكنده شدن پسماندها نباشيم و برنامه پاكسازي نيز فقط مختص به روزهاي خاص نباشد . 
  كلمات كليدي : پاکسازی مناطق , طالقان , محیط زیست

   
  امتیاز دهی
   
   

  نظر شما
  نام
  پست الكترونيک
  وب سایت
  متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
  نظر
  بيشتر
  نسخه قابل چاپ