آیکون منو
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
 
امتیاز دهی
 
 

اخبار برگزیده
 • کد خبر: be4842b
 • تاریخ: 1392/7/9 سه‌شنبه-2013-10-01T21:19:42+03:30
 • نشان پروانه و همیار محیط زیست به آندرانیک تیموریان اهداء شد
  محمدهادی حیدرزاده مدیر کل حفاظت محیط زیست استان تهران به نمایندگی از رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور با حضور در محل تمرین تیم فوتبال استقلال، نشان پروانه و همیار محیط زیست را به آندرانیک تیموریان بازیکن این تیم اهداء کرد.

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست (پام )، نشان پروانه و همیار محیط زیست و لوح تقدیر به امضای دکتر معصومه ابتکار معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست کشور به پاس اقدام شایسته و زیست محیطی آندرانیک تیموریان بازیکن محبوب باشگاه استقلال در رقابت‌های فوتبال با تیم باشگاهی تایلند در خصوص نجات یک پروانه از مستطیل سبز عصر سه شنبه در مراسمی در حاشیه تمرین تیم فوتبال استقلال تهران در ورزشگاه آزادی به وی اهداء شد.
  درمتن تقدیرنامه معصومه ابتکار معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست و قهرمان زمین ملل متحد چنین آمده است : 

  جناب آقای آندرانیک تیموریان

   سلام بر شما
  پروانه ها نمادی از تنوع زیستی در حال نابودی جهان هستند. حرکت انسانی و زیبای شما برای حفظ یک پروانه در شرایطی خطیر، خاطره ای جاودان در ذهن هموطنان، بلکه جهانیان بر جای گذاشته تا به یاد داشته باشیم «حیات در امنیت» حق هر آفریده  خداوند است. دست مریزاد مرا بپذیرید. سلامت و پایدار باشید.

  بنابراین گزارش ،محمدهادی حیدرزاده مدیر کل حفاظت محیط زیست استان تهران که به نمایندگی از رئیس سازمان حفاظت محیط زیست این نشان را به آندرانیک تیموریان اهداء‌ کرد، در سخنان کوتاهی ضمن تقدیر از حرکت زیست محیطی وی، گفت: قطعا حرکات زیست محیطی ورزشکاران و هنرمندان می‌تواند در اشاعه فرهنگ زیست محیطی نقش بسزایی داشته باشد.
   حیدرزاده با اشاره به این که امسال نشان ویژه پروانه به آندرانیک تیموریان اهداء شد، تاکید کرد: براساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته از سال آینده این نشان ویژه به ورزشکاران حامی محیط زیست اهداء خواهد شد.
  مدیر کل حفاظت محیط زیست استان تهران همچنین مجوز استفاده رایگان به مدت یک سال از مناطق تحت حفاظت سازمان محیط زیست را به عنوان اولین ورزشکار به آندریاک تیموریان در این مراسم اهداء کرد.
  بنا بر این گزارش، آندرانیک تیموریان نیز در حاشیه این مراسم با تشریح اتفاق رخ داده در بازدید با تیم باشگاه تایلند، گفت: وقتی مشاهده کردم که پروانه‌ای در وسط چمن‌ها خسته و گرفتار شده آن را از زمین برداشتم و به خارج از زمین بازی منتقل کردم.
   وی خاطرنشان کرد: قطعا همه فوتبالیست‌ها می‌توانند با اقدامات زیست محیطی خود این فرهنگ را در جامعه توسعه دهند.

   
  امتیاز دهی
   
   

  بيشتر
  نسخه قابل چاپ