آیکون منو
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
 
امتیاز دهی
 
 

اخبار برگزیده
 • کد خبر: a739d8d
 • تاریخ: 1392/9/30 شنبه-2013-12-21T10:54:46+03:30
 • تقدیر از برندگان مسابقه نامه کودکان به رئیس سازمان حفاظت محیط زیست
  با حضور محمد درویش مدیر کل دفتر آموزش و مشارکت های مردمی سازمان حفاظت محیط زیست از برندگان مسابقه نامه کودکان به رئیس سازمان حفاظت محیط زیست تقدیر شد.
  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست (پام)، محمد درویش مدیرکل دفتر آموزش و مشارکت های مردمی سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به تقدیر صبح شنبه 30 آذرماه 1392 از برندگان مسابقه نامه کودکان به رئیس سازمان حفاظت محیط زیست، گفت: برنامه ریزی این مسابقه در هفته کودک و با همکاری موسسه ستاره سبز نماینده آموزش های بین المللی در ایران (FEE) صورت گرفت و نهایتاً پس از بررسی 600 نامه در دفتر آموزش و حوزه ریاست 15 نامه برتر انتخاب و امروز در پنج مدرسه منتخبین مورد تقدیر قرار گرفتند.
  درویش با تاکید بر لزوم گسترش مدارس محیط زیستی و آموزش محیط زیستی کودکان افزود: از اسفند ماه 1391 کمیته راهبردی در سازمان حفاظت محیط زیست تشکیل و مقرر شد دستورالعمل جامع مدارس زیست محیطی در دفتر آموزش تهیه شود که این دستورالعمل در همین ماه به اداره کل استان ها ابلاغ می شود و مطابق آن مدارس باید به سمت محیط زیستی شدن پیش روند.
  وی اضافه کرد: مدارس محیط زیستی حال حاضر کشور یا توسط موسسه ستاره سبز نماینده بنیاد آموزش های بین المللی در ایران ایجاد شده اند یا به صورت خودجوش به این سمت حرکت کرده اند اما سازمان تصمیم جدی برای ورود به این عرصه و انسجام ایجاد و توسعه چنین مدارسی در کشور دارد تا همه این مدارس در یک قالب و چارچوب قرار گیرند و به همین منظور به زودی تفاهم نامه مشترکی با وزارت آموزش و پرورش امضاء می شود.
  در بخشی از این تقدیرنامه آمده است: امیدوارم همواره با همین نگاه زلال و تیزبینی که داری، چون یک دیده‌بان خردمند و دلسوز، یاور طبیعت ایران و سازمان متولی محیط زیست کشور باشی و به کمک یکدیگر در راه پاسداری از طبیعت وطنی که دوستش داریم، گام برداریم.
  بنا بر این گزارش اسامی منتخبین به شرح زیر است:
  مهدی پرویزی- دبستان پسرانه سعادت 1
  ریحانه وکیلی مجتمع هدی
  فاطمه گوران- دبیرستان هاجر
  علی رضایی- مدرسه مطهری
  شایان اسکندری- فرهنگ سعادت
  جواد محمدی- مدرسه کار و اندیشه
  چکاوک میرفلاح نصیری مجتمع ربانی
  سید مهدی انوری- دبستان شاهد میثم
  مهران کریمی- مدرسه شهید مطهری
  امیر رضا پناهی- دبستان میثم
  کیمیا صمدی- مجتمع ربانی
  آیلین قیومی مدرسه شهدای معلم
  امیرحسین کرامتی خواه- مدرسه کار و اندیشه
  امیرحسین رضایی نژاد- دبستان فرهنگ سعادت
  آراد معقولی تلاش- دبستان پسرانه سعادت 1

   
  امتیاز دهی
   
   

  بيشتر
  نسخه قابل چاپ